Letná debatná akadémia

Staň sa účastníkom/čkou debatnej akadémie 2018

Pozývame Vás na Debatnú akadémiu 2018, ktorá sa uskutoční 13.-18. augusta 2018 v Študijnom a kongresovom centre Modra-Harmónia.

Tradícia debatných táborov opäť ožíva! Chceš sa v lete venovať debate bez toho, aby si jazdil/a na ďaleké zahraničné akadémie? Chceš zlepšiť svoje debatné schopnosti a stráviť pritom niekoľko dní s novými aj starými debatnými kamarátkami a kamarátmi? Chceš získať skúsenosti, ktoré potom zúročíš v debatnej lige a pri stretnutiach debatného klubu? Debatná akadémia je správne miesto!

Na akadémii máte možnosť prejsť niekoľkodňovým intenzívnym tréningom debatných zručností. Naši skúsení lektori a lektorky pripravujú program plný základných, ale aj pokročilých debatných workshopov a tréningových debát v rôznych formátoch. Na programe budú tiež voľnočasové aktivity a tímové súťaže. A to všetko v prostredí malebných Malých Karpát.

Debatná akadémia je určená pre stredoškolské študentky a študentov, ktorí majú aspoň základné skúsenosti s debatou v Slovenskej debatnej lige. Na chuť si prídu menej, ale aj viac pokročilé debatérky a debatéri.

Pri účastníckom poplatku si môžeš vybrať z dvoch možností:

A) Chcem a môžem zaplatiť plnú sumu (180€)

B) Nemôžem si dovoliť plnú sumu (150€ a menej) - v tomto prípade popíšte v registračnom formulári do poznámky, prečo potrebujete zníženie a aké veľké (Informácie budú diskrétne a okrem organizátora ich nikto neuvidí)

 

Ak máte záujem zúčastniť sa, Vaše prihlášky môžete posielať prostredníctvom tohto ODKAZU. Registrácia bude otvorená do 30. júna 2018.

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte organizátora Jakuba Kobelu na kobela@sda.sk alebo na telefónnom čísle 0902 789 868. Priebežne budeme o akadémii informovať aj na sociálnych sieťach.

 

 

 

Náš tím