Letná debatná akadémia

Zúčastni sa Letnej debatnej akadémie 2019

Po úspešnom prvom ročníku sa vracia debatná akadémia! Bude dlhšia, väčšia, intenzívnejšia a, samozrejme, ešte lepšia.

Pre stredoškolských debatérov a debatérky organizujeme v dňoch 21.-28. júla 2019 druhú edíciu Letnej debatnej akadémie, ktorá sa opäť odohrá v Študijnom a kongresovom stredisku Univerzity Komenského v Modre-Harmónii.

Debatná akadémia je letným týždenným programom, počas ktorého účastníčky a účastníci absolvujú sériu debatných tréningov, cvičných debát, tímových a socializačných aktivít. Program bude vedený skúsenými lektorkami a lektormi SDA. Akadémia bude zameraná ako na ľudí, ktorí majú za sebou aspoň prvú debatnú sezónu, tak aj na tých, ktorí v stredoškolskej debate trávia už niekoľký rok.

 

Registrácia a poplatky

V prípade záujmu Vás prosíme o registráciu prostredníctvom TOHTO odkazu. Registrácia bude prebiehať v 4 vlnách (respektíve do vyčerpania :

-          Do 31. marca 2019 – oznam o prijatí dostanete do 15. apríla, termín zaplatenia účastníckeho poplatku do 30. apríla

-          1.-30. apríla 2019 – oznam o prijatí do 15. mája, platba do 31. mája

-          1.-31. mája 2019 – oznam o prijatí do 15. júna, platba do 30. júna

-          1.-20. júna 2019 – oznam o prijatí do 30. júna, platba do 10. júla

Účastnícky poplatok za akadémiu je stanovený na 230€. V poplatku je zahrnuté ubytovanie a strava počas celého trvania podujatia. V prípade, že by si záujemca alebo záujemkyňa nemohla dovoliť zaplatiť plnú výšku poplatku, ponúkame možnosť zníženia sumy za akadémiu. Viac info o tejto možnosti nájdete TU.

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte Ivanu Ivanovú na adrese ivanova@sda.sk, prípadne na telefónnom čísle 0910 163 573. Priebežne budeme o prípravách akadémie, bližšom programe a novinkách informovať na našom WEBE a na Facebook-ovej UDALOSTI