Akreditovaní rozhodcovia

Členovia výboru pre metodiku
Matúš Kurian Gymnázium Jura Hronca, Bratislava
Lukáš Lehotský Debatní klub Masarykovy univerzity, Brno
Hana Skljarszka
Debatní klub Masarykovy univerzity, Brno
Gymnázium Šrobárova, Košice
Petra Vachunová
Debatní klub Univerzity Karlovy, Praha
DK Evanjelické lýceum, Bratislava
Rozhodcovia s akreditáciou 3. stupňa (medzinárodná úroveň)
Michal Bolgáč Gymnázium Grösslingová 18
Marie Bullová -
Martin Burgr Evanjelické kolegiálne gymnázium, Prešov
Ján Búza Gymnázium Trebišovská 12, Košice
Martin Dubéci -
Matej Duman -
Karol Ďuriga -
Branislav Fečko Debatní klub Univerzity Karlovy, Praha
Adam Grohe Evanjelické lýceum, Bratislava
Michal Hrušík -
Matej Kurian -
Matej Mačák -
Katarína Mikulová -
Miroslav Nemčok Gymnázium Trebišovská 12, Košice
Peter Pápay -
Martin Poliačik -
Marián Porvažník Debatný klub Univerzity Pavla Jozefa Šafárika, Košice
Matej Sapák -
Andrej Schulcz Debatní klub Masarykovy univerzity, Brno
Ondrej Schütz Debatní klub Masarykovy univerzity, Brno
Juraj Špilda Evanjelické lýceum, Bratislava
Vratko Strmeň Evanjelické gymnázium Tisovec
Ľubomír Svačina Evanjelické gymnázium Tisovec
Viktória Takácsová Gymnázium Šrobárova 1, Košice
Zuzana Vargová
Gymnázium Trebišovská 12, Košice
Gymnázium Jána Amosa Komenského, Košice
Viktor Vigoda Evanjelické gymnázium Tisovec
Rozhodcovia s akreditáciou 2. stupňa (národná úroveň)
Michal Adam Evanjelické kolegiálne gymnázium, Prešov
Tamara Augustínyová -
Miroslava Babinčáková -
Eva Balogová -
Martin Blaha Gymnázium Trebišovská, Košice
Lukáš Bögöš Gymnázium Šrobárova 1, Košice
Stanislav Bojnanský -
Peter Borko Debatní klub Masarykovy univerzity, Brno
Maroš Chomjak Gymnázium Alejová, Košice
Matej Cíbik Evanjelické gymnázium Tisovec
Ján Cina Evanjelické kolegiálne gymnázium, Prešov
Marián Damankoš Evanjelické kolegiálne gymnázium, Prešov
Tina Gažovičová -
Zuzana Gedeonová Gymnázium Šrobárova 1, Košice
Matúš Huba -
Katarína Huszárová Gymnázium Vazovova, Bratislava
Radovan Hvizdoš -
Martin Jesenský -
Marek Káčer -
Eva Kasagrandová -
Lenka Koláriková -
Matej Kosturák -
Branislav Kotoč Evanjelické gymnázium Tisovec
Katarína Kubíčková -
Martin Kuštek -
Matúš Ledényi Gymnázium Dubnica nad Váhom
Petra Lehotská Debatní klub Masarykovy univerzity, Brno
Marek Leško -
Lukáš Levický
Debatní klub Masarykovy univerzity, Brno
Gymnázium Trebišovská, Košice
Tibor Lőrincz -
Magdaléna Mackovičová -
Simona Masicová Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Košice
Zuzana Melcrová Debatní klub Masarykovy univerzity, Brno
Veronika Merjavá Gymnázium Trebišovská, Košice
Veronika Michálková Gymnázium Vazovova, Bratislava
Natália Mičovská -
Silvia Miklášová -
Martin Mydlár -
Dávid Nemeškal Gymnázium Hollého, Trnava
Ľudmila Onoferová Gymnázium Alejová, Košice
Michal Papcun Gymnázium Trebišovská, Košice
Lenka Popovičová -
Ján Rehák Spojená škola Tilgnerova, Bratislava
Betka Rosinová
Debatní klub Masarykovy univerzity, Brno
Gymnázium Hollého, Trnava
Michaela Šedovičová
Debatní klub Masarykovy univerzity, Brno
DK Trebišovská 2, Košice
Veronika Soporská Evanjelické kolegiálne gymnázium, Prešov
Tibor Štark -
Viktor Tanító -
Zuzana Tokárová -
Lukáš Vetrák Evanjelické gymnázium Tisovec
Roman Veverka -
Juraj Vojčiak Evanjelické gymnázium Tisovec
Martin Vojtek Gymnázium Poštová, Košice
Marek Zatlukal -
Rozhodcovia s akreditáciou 1. stupňa (regionálna úroveň)
Ivana Babačová -
Jana Babicová Gymnázium Poštová, Košice
Ondrej Bilčík Gymnázium Jura Hronca, Bratislava
Pavol Dubík Gymnázium Alejová, Košice
Lucia Floriánová Gymnázium Poštová, Košice
Tereza Füle Gymázuim Metodova, Bratislava
Daniela Grofová Gymnázium Šrobárova, Košice
Ivana Herichová Evanjelické lýceum, Bratislava
Richard Hoda Gymnázium Jura Hronca, Bratislava
Jano Jursa Gymnázium Jura Hronca, Bratislava
Juraj Kačur Gymnázium arm. gen. L. Svobodu, Humenné
Jakub Kobela Gymnázium Dubnica nad Váhom
Tomáš Košlab Gymnázium Jura Hronca, Bratislava
Kubo Labanský Gymnázium Šrobárova 1, Košice
Adrián Lukáčik Gymnázium Šrobárova 1, Košice
Andrej Pápay -
Peter Pavlenko Gymnázium arm. gen. L. Svobodu, Humenné
Laci Perduk Gymnázium Trebišovská, Košice
Juraj Ratulovský Obchodná Akadémia, Považská Bystrica
Diana Šebestová Gymnázium Alejová, Košice
Mária Sedláková -
Karin Vališová Gymnázium Jura Hronca, Bratislava