V TV JOJ školíme už rok a pol. Martin Kysela, TV/DIGITAL Representative Manager – TV JOJ, nám povedal o jeho skúsenostiach s SDA školeniami viac.

Aký dojem ste si odniesli zo školenia s SDA?

Školenia zanechávajú vo mne veľmi príjemný dojem. Sú pre mňa v rámci pracovného nasadenia „ostrovom slobody“ a novým svetom postavenom na základoch kritického myslenia. Školenia máme online a viem si predstaviť, že „naživo“ to musí byť ešte väčšia zábava a zaujímavejšie – hlavne samotné debaty.

Ako využívate nadobudnuté poznatky vo svojej práci/ živote?

Školenia nezmenia Vašu podstatu, ale ukážu a pomenujú prvky v komunikácii, ktoré si bežne neuvedomujeme. A v momente, keď si uvedomíme, čo všetko v komunikácii používame a naopak nepoužívame, posunie Vás to vpred. Od prvého školenia som si začal viac všímať formu aj obsah komunikácie, ktorú vediem v biznise aj v osobnom živote. Môžem potvrdiť, že využívanie jednotlivých techník Vás dokáže skôr priviesť k želanému záveru.

Odporučili by ste školenie aj ostatným? Prečo áno/nie?

Určite áno! Už som aj odporučil. Je to jednoduché, kvalitnejšou komunikáciou (predovšetkým počúvaním a kvalitnou argumentáciou) protistrany skôr dospejú k želanému záveru.

Ak máte záujem o školenia SDA, neváhajte nás kontaktovať na sda@sda.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed