Ako sa zapojiť

Chodím do školy a mám záujem debatovať.
Napíš nám na novyklub@sda.sk a nezabudni uviesť, kam chodíš do školy. Povieme ti, kde v tvojej blízkosti sa nachádza debatný klub alebo čo treba spraviť pre založenie nového klubu a s čím vieme pomôcť.
 
Mám záujem debatovať, ale už nechodím do školy.
Odporúčame vám spojiť sa s Akadémiou kritického myslenia, ktorú založili naši absolventi. Poskytujú firemné aj otvorené školenia a majú veľmi pozitívnu spätnú väzbu.
 
Chcem využiť debatu na svojich hodinách.
Učiteľom ponúkame školenia a metodické materiály. Najnovšie nájdete na stránke teachers.sda.sk. Ak máte záujem dozvedieť sa viac, napíšte na sda@sda.sk.
 
Chcem sa prísť pozrieť na debatný turnaj.
Možno najzaujímavejšia je finálová debata Slovenskej debatnej ligy, ktorá sa koná na prelome apríla a mája každý rok. Sledujte našu stránku alebo Facebook pre aktuálne podujatia. V pozvánke nájdete aj kontakt na koordinátora alebo registračný formulár.
 
Chcem rozhodovať na turnajoch.
Napíš hlavnému rozhodcovi(hr@sda.sk) a povie ti, kedy môžeš začať a ako získaš akreditáciu.
 
Chcem podporiť SDA.
Najjednoduchšie je nás podporiť cez www.sda.sk/darujme. Ak nás chcete podporiť inou cestou, napíšte prosím na sda@sda.sk.
 
Chcem spolupracovať s SDA.
Ak nám to umožňujú kapacity, radi spolupracujeme s organizáciami, ktoré majú podobné hodnoty. Vašej ponuke sa potešíme na adrese sda@sda.sk.