SDA buddies

Ak sa už doma nudíš a chýba Ti debata, zapoj sa do nového programu SDA a poď zlepšovať svoje debatné schopnosti.

#Oznamy #Stredoškolský program

O ČO VLASTNE IDE?

Tréningy vo veľkých skupinách prinášajú so sebou mnoho výhod, ale aj nejaké tie prekážky. Nie vždy sa preberá téma, o ktorú máte záujem, tempo sa prispôsobuje väčšine, k slovu sa dostanete len zriedka. Tieto dôvody v kombinácii s tým, že aktuálne sa debatné kluby na školách nemôžu stretávať, nás priviedli k myšlienke vyskúšať tréningy v malých skupinách so skúseným lektorom alebo lektorkou.

 

AKO TO BUDE FUNGOVAŤ?

Ľudia budú rozdelení do skupín po tímoch (ak si to sami želajú), prípadne budú skupiny utvorené na základe debatnej úrovne, najväčších slabín a spoločných silných stránok. Skupinám bude pridelený skúsený lektor alebo lektorka. Od tohto momentu budú skupiny fungovať veľmi individuálne. Spíšu si témy, ktorým sa chcú venovať; dohodnú sa, či chcú viac aktivít alebo viac teórie; či si chcú písať na Facebooku alebo volať na Skype....a budú mať dva a pol mesiaca, ktoré využijú na to, čo si sami určia ako priority.

 

 

KTO a AKO SA MÔŽE PRIHLÁSIŤ?

Prihlasovanie prebieha prostredníctvom FORMULÁRA je otvorené do 3.4.2020 pre kohokoľvek, kto debatuje minimálne od tejto sezóny. Následne budú do konca víkendu utvorené skupiny a v priebehu apríla začnú tréningy. Prihlasovať sa môžu ako jednotlivci, tak aj tímy.