Trénerský seminár 18

Pozývame Vás na trénerský seminár, ktorý sa uskutoční 19.-21.1.2018 v Penzióne Medvedica v Tatranskej Štrbe.

#Stredoškolský program

Pozývame Vás na trénerský seminár, ktorý sa uskutoční 19.-21.1.2018 v Penzióne Medvedica v Tatranskej Štrbe. Seminár bude určený nielen pre začiatočníkov/čky vo vedení a trénovaní klubu, ale aj pre skúsenejších trénerov/ky, ktorí/é sa už základného trénerského kurzu zúčastnili. Vďaka podobným seminárom sa nám darí zvyšovať kvalitu práce debatných klubov a zvyšovať atraktivitu debatných stretnutí. A v konečnom dôsledku aj zvyšovať úroveň debaty.

Začiatočnícky kurz bude pozostávať z workshopov o prípravách a vedení debatných hodín, budovaní komunity či typoch učenia. Podoba seminára je od tejto sezóny nová, takže je začiatočnícky kurz vhodný a veľmi užitočný aj pre tých/tie, ktorí boli na trénerskom seminári v minulých sezónach.

Pokročilý kurz bude určený pre každého/ú, kto už základný trénerský seminár absolvoval/a. Budeme na ňom spoznávať pokročilé techniky trénovania, tvorbu metodiky a intenzívne cvičiť vedenie debatných hodín.

Registrácia na podujatie sa končí 12.1.2018. Registračný formulár nájdete na TOMTO ODKAZE. Program podujatia bude začínať v piatok o 14:30 a končiť v nedeľu obedom.

Účastnícky poplatok na seminári bude 20€. V ňom je zahrnuté ubytovanie na dve noci a strava (piatok večera – nedeľa obed). Ak by si ktokoľvek nemohol dovoliť účastnícky poplatok, stačí napísať organizátorovi. SDA má pripravený fond na znižovanie poplatkov v oprávnených prípadoch. Platbu uhrádzajte, prosíme, prevodom na účet. Platba na mieste v hotovosti bude vo výške 25€.

 Informácie o podobe platby:
Číslo účtu: 2665455121/1100 (Tatra banka) 
Názov: Slovenská debatná asociácia 
Adresa: Pražská 11, 81104 Bratislava, Slovenská republika 
Správa pre adresáta: TS18 Priezvisko účastníka

 

V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhajte obrátiť na organizátora podujatia na čísle 0902 789 868, prípadne píšte na adresu kobela@sda.sk.

 

Pozvánka na trénerský seminár 18