Registrácia klubov pre rok 2018

S novým kalendárnym rokom prichádza nová registračná vlna.

#Oznamy

S novým kalendárnym rokom prichádza nová registračná vlna. Tento text je trohu dlhší, prosíme Vás ale o jeho celé prečítanie. Od septembra niektoré kluby registráciu nezvládli, niektoré poslali nesprávne dokumenty. Je to administratívna otrava, ale  po absolvovaní budete mať rok pokoj a veľmi nám pomôžete. 

Ako sme už avizovali, od tejto sezóny meníme spôsob registrácie zo školského roka na rok kalendárny. Znamená to, že potrebujeme, aby ste všetci svoje kluby zaregistrovali na rok 2018. Momentálne teda členom SDA nie je nikto. Prosíme o registráciu pred najbližšími turnajmi (s výnimkou stredoslovenského regiónu SDP, nakoľko je už tento víkend).
Pre Vás to znamená, že členky a členovia budú zaregistrované/í do konca kalendárneho roka a veľkú registračnú vlnu nebudete musieť opakovať na začiatku sezóny. 
 
Jakub Kobela bude na všetkých 3. regionálnych turnajoch debatnej ligy. Tam vie s Vami riešiť problémy alebo nejasnosti. Tiež mu tam môžete priniesť dokumenty a neposielať ich poštou.
 
Pripájam stručný návod:
 
Ak ste klub už registrovali v tejto sezóne:
1. Vypíšete Žiadosť o registráciu klubu do 31.12.2018 (nájdete na konci článku ako "Reg18 ziadost klubu")
2. V systéme TeePee požiadate o novú registráciu, pri ktorej označíte všetkých členov/ky a odošlete registráciu (ak si postup nepamätáte, je popísaný v návode - na konci tohto článku ako "2. Manuál SDA Tee_Pee")
3. Na adresu kancelárie SDA (Pražská 11, 81104 Bratislava) zašlete dva dokumenty - vypísanú žiadosť a zoznam členov, ktorý Vám vygeneruje systém TeePee.
4. Registračné poplatky, ktoré ste od septembra zaplatili, platia do konca roka 2018. Členský poplatok teda posielajte len v prípade, že registrujete človeka, ktorý túto sezónu zaregistrovaný ešte nebol - ako pri klasickej doregistrácii členov.
5. Ako zistíte, že registrácia bola úspešná? - Tak, že v systéme Vám pri registrácii svieti zelený nápis "Schválená", respektíve pri členoch/kách zelený nápis "Člen"
 
Ak ste ešte klub neregistrovali:
1. Vypíšete Žiadosť o registráciu klubu do 31.12.2018 (nájdete na konci článku "Reg18 ziadost klubu")
2. Prihlásite sa do systému TeePee a budete pokračovať podľa návodu na registráciu klubu a registráciu členov/iek (dokument "2. Manuál SDA Tee-Pee"). Ak účet nemáte aktívny píšte so záujmom o aktiváciu na registracia@sda.sk.
3. V systéme TeePee požiadate o novú registráciu, pri ktorej označíte všetkých členov/ky a odošlete registráciu (ak si postup nepamätáte, je popísaný v návode -  "2. Manuál SDA Tee_Pee")
4. Na adresu kancelárie SDA (Pražská 11, 81104 Bratislava) zašlete dva dokumenty - vypísanú žiadosť a zoznam členov, ktorý Vám vygeneruje systém TeePee.
5. Za registrovaných členov/ky zaplatíte poplatok 2€/osoba. Robte tak na účet SDA, info nájdete v návode na registráciu klubu aj na našej stránke.
 
 
Ktorým bežným chybám sa treba vyvarovať:
1. Zoznam členov/iek - nezasielajte staré formuláre SDA ani "vlastnoručne" vyrobené excelové tabuľky. Zoznam musí byť vytvorený prostredníctvom TeePee systému. Vzorová podoba je v prílohe tohto mailu pod názvom "Vzor zoznam členov" 
2. Žiadosť o registráciu klubu pokrýva celý klub - nezasielajte nám toto tlačivo pre každý tím (Ak mám v klube dva debatné tímy, posielam jednu žiadosť za celý klub, nie jednu s menom "Bolešov1" a druhú s menom "Bolešov2")
3. Registračné poplatky nikdy neplaťte v hotovosti na podujatiach! Komplikuje sa tak práca organizátorov a my v kancelárii nemáme prehľad o poplatkoch na jednom mieste
4. V systéme TeePee sa snažte nových členov/ky pozývať, nie pridávať. Tiež tlačte na ľudí v klube, aby si čo najskôr aktivovali účet v TeePee. Máme totiž ambíciu aj registráciu na turnaje a iné podujatia presunúť na TeePee. V systéme viete pri kliknutí na konkrétneho člena/ku klubu znovu odoslať prihlasovací mail ak im pri odkladaní aktivácie vypršala platnosť aktivačnej linky. Samozrejme to nie je nevyhnutné v prípade základoškolských klubov.
5. Registrácia nie je platná, pokiaľ chýba ktorýkoľvek z nasledujúcich 
 
Potrebné informácie nájdete na stránke SDA, konkrétne na TOMTO ODKAZE.
V prípade otázok sa neváhajte obrátiť na Kobiho na kobela@sda.sk, prípadne na čísle 0902 789 868
 
Reg18 ziadost klubu
1. Návod na registráciu klubu.pdf
2. Manuál SDA TeePee
Vzor zoznam členov