Trénerský seminár pre nové kluby

Pozývame Vás na trénerský seminár, ktorý sa odohrá 14.-16. septembra 2018 v Hoteli Slovan v Žiline.

#Stredoškolský program #Vysokoškolský program #Základoškolský program

Pozývame Vás na trénerský seminár, ktorý sa odohrá 14.-16. septembra 2018 v Hoteli Slovan v Žiline.

Trénerský seminár je určený pre všetkých záujemcov a záujemkyne o rozbehnutie debatných klubov. Zúčastnení/é sa pod vedením skúsených lektorov a lektoriek budú vzdelávať v oblastiach zručností, ktoré sú potrebné pre úspešné vedenie debatného klubu. Medzi témy budú patriť napríklad príprava debatných stretnutí, spôsoby prístupu k tréningu, riešenie neštandardných situácií, zadávanie inštrukcií alebo práca s debatnou metodikou. Súčasťou bude aj údov do pravidiel debaty a vyskúšanie si debaty.

Tento seminár pomáha nielen klubom pri ich vzniku a chode, ale aj celému debatnému programu pri zvyšovaní kvality.

Účastnícky poplatok pre trénerský seminár je stanovený na 20€, v ktorých je zahrnutá strava a ubytovanie. V prípade, že si niekto nemôže poplatok dovoliť, sme ochotní pristúpiť k zníženiu či odpusteniu poplatku v dôvodných prípadoch. V takých prípadoch píšte organizátorovi podujatia. Poplatok, prosíme, uhraďte prevodom na účet SDA: SK40 1100 0000 0026 6545 5121 (do správy: “TSNK18 Priezvisko”) najneskôr do 9.9.2018.

Registrácia na podujatie bude prebiehať do 6. septembra 2018 (vrátane). Registrovať sa môžete na TOMTO ODKAZE.

Aktualizované informácie aj s detailami o programe, časoch príchodov a odchodov budeme aktualizovať aj na facebookovom EVENTE.

 

Hlavným organizátorom podujatia je Jakub Kobela. Svoje otázky a pripomienky môžete adresovať na mailovej adrese kobela@sda.sk, prípadne na čísle 0902 789 868.

 

Tešíme sa na Vašu účasť a spoluprácu

 

S podporou: