Zúčastnite sa vzdelávacieho fóra v Aténach

V spolupráci s 15 debatnými organizáciami z celej Európy Vám ponúkame účasť na vzdelávacom fóre v Aténach.

#Program verejnej diskusie #Stredoškolský program

V rámci projektu "Creating Critical Minds and Voices in Europe", ktorý je pokračovaním projektu "Debating Threats to Democracy", Vám ponúkame účasť na fóre, ktoré sa uskutoční 25.-29.10.2018 v gréckych Aténach. Podujatia sa zúčastnia delegácie z 16 európskych krajín. Podujatie bude zamerané na diskusie a workshopy spojené s aktuálnymi a významnými spoločenskmi témami z európskeho kontextu (nezamestnanosť mladých, nedemokratické tendencie v Európe, sloboda slova a tlače, migrácia a utečenectvo, a pod.).Súčasťou fóra budú tiež semináre o debatných zručnostiach či spoznávacie aktivity.

Hľadáme 8 stredoškoláčok a stredoškolákov, ktorí by mali záujem zúčastniť sa tohto fóra. Delegácia bude sprevádzaná dvoma dospelými zástupcami Slovenskej debatnej asociácie od momentu odletu po návrat na Slovensko. Ubytovanie a stravu počas trvania programu zabespečujú organizátori/ky aténskeho podujatia. Účastníčky a účastníci si platia len cestovné náklady. V prípade záujmu očakávame, samozrejme, aspoň mierne pokročilú úroveň angličtiny, nakoľko tá bude používaným jazykom počas trvania akcie. 

V prípade záujmu členov "výpravy" zaradíme do programu aj prehliadku mesta a návštevu ikonických miest v gréckom hlavnom meste.

Prihlásiť sa k účasti môžete do 15.9. 2018 (vrátane) na TOMTO ODKAZE. V prípade otázok píšte koordinátorovi výpravy Jakubovi Kobelovi na kobela@sda.sk  alebo volajte na 0902 789 868.

Informácie o evente nájdete aj na OFICIÁLNEJ STRÁNKE.