Spúšťame mentoringový program

Vedúcich a vedúce stredoškolských debatných klubov chceme prepojiť s bývalými vedúcimi, aby sme skvalitnili chod klubov, spríjemníli pozíciu vedúcich a zjednodušili vznik nových klubov.

#Stredoškolský program

Prihlasovanie je otvorené do 15. novembra.

 

Vedúci a vedúce klubov sa môžu prihlasovať cez tento formulár.

Záujemci a záujemkyne o  poskytovanie mentorovania sa môžu prihlásiť cez tento formulár.

 

Cez mentoringový program sa snažíme podporiť debatné kluby po celom Slovensku, a zároveň poskytnúť priestor na dobrovoľníctvo v SDA aj pre absolventov a absolventky SDA v zahraničí. MPV je skvelý spôsob, ako podporiť najmä vedúcich a vedúce nových debatných klubov. Dúfame, že vďaka mentorom a mentorkám sa vedúci a vedúce budú cítiť lepšie zapojení v debatnej komunite a budú efektívnejšie viesť svoj klub. Z MPV by mali mať prínos nielen vedúci a vedúce ale aj ich debatéri a debatérky v ich kluboch, mentori aj mentorky.

 

Podrobnosti nájdete nižšie v priložených PDF dokumentoch

 

Mentoringový program koordinuje Alexa Dvorská. Zodpovedá za navrhnutie systému MPV, implementáciu a monitorovanie. Momentálne študuje na Univerzite Komenského v Bratislave odbor Európske Štúdiá. Viedla debatný klub na Bilingválnom slovensko-španielskom gymnáziu v Novom Meste nad Váhom a neskôr na United World College of the Adriatic v Taliansku. Vaše prípadné otázky rada zodpovie na dvorska@sda.sk.

 

výzva pre vedúcich a vedúce klubov

výzva pre mentorov a mentorky