Leto s SDA v znamení dvoch debatných akadémií

V lete 2019 pre Vás chystáme nie jednu, ale tento raz hneď dve debatné akadémie!

#Stredoškolský program

S koncom školského roka sa skončí aj stretávanie debatných klubov a prichádza dvojmesačná pauza od debatovania. Ak sa ani Vám táto predstava nepáči, nebojte sa - v lete budete mať nielen jednu, ale hneď dve príležitosti, ako ostať v kontakte s SDA a s debatou. 

 

Letná debatná akadémia (21.-28.7.2019, Modra-Harmónia)

Po úspešnom prvom ročníku sa vracia Debatná akadémia aj tento rok. Tréningy, cvičenia, debaty a socializačné aktivity, ktoré povedú skúsení lektori a lektorky SDA, sú určené pre ľudí, ktorí majú aspoň nejaké skúsenosti s debatou (aspoň pol sezóny), ale aj pre pokročilých debatérov a debatérky. Účastnícky poplatok je 230€, v odôvodnených prípadoch je možné zníženie. Registrovať sa môžete TU.

Informácie o prípravách, programe a inom môžete sledovať na STRÁNKE podujatia, ako aj na Facebook-ovom PODUJATÍ.

 

Visegrad Debate Academy (18.-24.8.2019, Moravský Svätý Ján)

Týždenný debatný tréning pre debatérov a debatérky zo šiestich krajín, ktorý sa uskutoční pod vedením miestnych i medzinárodných lektorov a lektoriek. Na akadémiu sa môže hlásiť ktokoľvek, kto je aspoň rok v kontakte s debatou. Angličtina na komunikačnej úrovni podmienkou. 

Projekt je spolufinancovaný vládami Česka, Maďarska, Poľska a Slovenska prostredníctvom vyšehradských grantov z Medzinárodného vyšehradského fondu. Poslaním fondu je podporovať myšlienky udržateľnej regionálnej spolupráce v strednej Európe. Vďaka podpore Fondu je účastnícky poplatok 160€, v odôvodnených prípadoch je možné zníženie. Počet miest je obmedzený. Registrovať sa môžete TU.

Bližšie a aktuálne informácie budete môcť nájsť na STRÁNKE akadémie, svet sociálnych sietí ju bude sledovať na PODUJATÍ na Facebook-u.